ASO POLMOT, Warszawa, Bielany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sesik
    RS
    • 2006
    • 2165

    #26
    Zamieszczone przez Filip34
    Żeby ci posrzątali w środku musisz dopłacić a ja miałem gratis . 80 zł chyba w polomocie . Więc ?
    Faktycznie opłaca się :diabelski_usmiech Walimy w ciemno ze wszystkim do Polmotu :diabelski_usmiech
    Best ET = 13.666
    Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
    PerfectService by DGW

    http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

    Komentarz

    • zwolin
      Rider
      • 2010
      • 656

      #27
      Filip34, jeździsz tam do serwisu, czy na myjnię??
      Bo moim zdaniem jak do serwisu, to mycie i sprzątanie niewiele wnosi do tematu.
      Mi w auto wimarze przy głupiej wymianie oleju zapieprzyli nim silnik, więc w dupie mam ich mycie i sprzątanie jak do dziury papracze trafić nie mogą :evil:
      Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
      O II Tour Combi 1.6
      Mitsu Carisma 4G93 GDI

      Komentarz

      • szkoda
        RS
        S_OCP Member
        • 2005
        • 22543

        #28
        ważne, że klient zadowolony :lol:
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz

        • b8tz
          Rider
          • 2011
          • 368

          #29
          Zamieszczone przez zwolin
          Mi w auto wimarze przy głupiej wymianie oleju zapieprzyli nim silnik
          Ja miałem pdobnie, a poza tym do 1.4tdi w fabii wlewali olej LL3 z normą 507.00 nie powiem w jakiej cenie.... myśleli że pewnie w firmie nikt faktur nie weryfikuje....

          Komentarz

          • lukaszz
            Ambiente
            • 2009
            • 167

            #30
            w zeszłym tygodniu odebrałem samochód z naprawy, wczoraj dopiero zauważyłem że dziady w czasie naprawy porysowali błotnik!!!

            Komentarz

            • Ayu
              RS
              • 2009
              • 4154

              #31
              lukaszz, jeśli nie złapałeś ich na gorącym to chyba za późno z takimi wnioskami, nie jest to firma idealna ale też nie można rzucać takich opinii bezpodstawnie, skąd wiesz czy rysy nie złapałeś w innym miejscu, na parkingu, etc.

              Komentarz

              • lukaszz
                Ambiente
                • 2009
                • 167

                #32
                Zamieszczone przez hotrain
                lukaszz, jeśli nie złapałeś ich na gorącym to chyba za późno z takimi wnioskami, nie jest to firma idealna ale też nie można rzucać takich opinii bezpodstawnie, skąd wiesz czy rysy nie złapałeś w innym miejscu, na parkingu, etc.
                po odebraniu samochodu odstawiłem go na parking gdzie od prawej strony jest ściana, z parkingu pojechałem na urlop, samochód po przyjeździe na urlop został tak zaparkowany że od prawej strony nie ma do niego dostępu.

                Komentarz

                • Ayu
                  RS
                  • 2009
                  • 4154

                  #33
                  lukaszz, no to niestety klops, przykra sprawa, może da się zrobić polerowanie. Popytaj chłopaków z CDS.

                  Komentarz

                  • ggrzesiek
                    Drive
                    • 2011
                    • 41

                    #34
                    serwis syfiasty strasznie. pracownicy nie ogarniają co się tam dzieję. Nie będę już nazwisk wypisywał, ale niektórzy to zwykłe buraki którzy traktują ludzi jak zwykłych petentów, a nie klientów dzięki którym zarabiają. Problem już mialem z przygotowaniem auta do odbioru po zakupie ponieważ serwis żyje swoim życiem i ma w głębokim poważaniu dział handlowy. Najpierw naobiecywali, a potem po kolei skreślali z listy czynności które mieli zrobić. Tak więc zamontowanie wszystkich dodatkow (alarm, głośniki, skórzana kierownica, schowek na okulary itp) rozłożyli sobie na tydzień.. Potem pierwsza naprawa gwarancyjna i wielki problem bo nie miałem ze sobą książki serwisowej. Mimo, że samochód wyjechał od nich z salonu tydzień wcześniej to nie są w stanie sprawdzić czy auto ma gwarancję. Teraz borykam się z kolejną usterką (auto ma niecałe 3 miesiące) i wmawiają mi, że wszystko jest ok. Nie oddzwaniają i nie informują o zmianie statusu dostępności cześci zamiennych czy naprawy. Najchętniej to w ogóle nic by nie robili. Jedyny plus to to, że auto zawsze umyte. Nawet gdy przy aucie nic nie zrobią to i tak je umyją, ale w sumie co to za mycie jak zacieki zostają. A myją nawet czyste auto... ;P w końcu POL-MOT, owoc komuny

                    Komentarz

                    • jacekzat1
                      Drive
                      • 2011
                      • 87
                      • Octavia II combi (1Z5)
                      • BSE 1.6 MPI 102 KM

                      #35
                      Nikt nie zmusza do serwisowania tam gdzie samochód był kupiony.
                      Fakt, że jest tam paskudnie. Najbardziej nie lubię jak ktoś mi kity wciska, a tak jest na bielanach. Chciałem mieć spokój - unikam polmotu.

                      Komentarz

                      • piotrek_gdy
                        RS
                        • 2008
                        • 7723
                        • Volkswagen
                        • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                        #36
                        coś się zmieniło na korzyść?
                        bo muszę wymieniać płyny a mam pod nosem
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz

                        • Ayu
                          RS
                          • 2009
                          • 4154

                          #37
                          piotrek_gdy, jeśli tylko płyny to możesz jechać, małe ryzyko ale ja osobiście już tam nie zajrzę.

                          Komentarz

                          • piotrek_gdy
                            RS
                            • 2008
                            • 7723
                            • Volkswagen
                            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                            #38
                            hotrain, a kodowanie pompy absu???
                            kto? ewentualnie gdzie?
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz

                            • Dzida
                              RS
                              • 2006
                              • 2253

                              #39
                              piotrek_gdy, do wyboru do koloru, Auto-Wimar, Zakręt (Siniarscy), Carsed w Mińsku, Auto-Babice, ktoś tam nowy w Raszynie jest. . . można przebierać jak w ulęgałkach

                              Komentarz

                              Pracuję...